Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24

Panasonic CS/CU-KE35TKE

32.990 ден
  • ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА (SEER/SCOP):A++ (6.1/3.8)
  • МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ЛАДЕЊЕ:3900.00 W
  • МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ГРЕЕЊЕ:4400.00 W
  • ПРОСЕЧНА МОЌНОСТ:3400/3840 W
  • ВЛЕЗНА МОЌНОСТ ЛАДЕЊЕ:1090 W
  • ВЛЕЗНА МОЌНОСТ ГРЕЕЊЕ:1050 W